Ekologiškų pakuočių atgimimas
Galbūt pastebėjote, kad dabar prekyboje popieriniai maiseliai yra labai gero tono ir stiliaus ženklas. Jeigu savo prekes vyniojate į popierinius maišelius, tai suteikia kažkokio patrauklumo ir kokybės įspūdį. Toks efektas atsiranda dėl dabar itin įsigalėjusios ekologijos mados. Dėl to kartais popierinius maišelius jau kiša net ir ten, kur jų geriau neturėtų būti. Pavyzdžiui, bandelės parduotuvėje taip pat dedamos į popierinius maišelius, nors vėliau į juos per popierių patenka daug oro ir maistas sudžiūva, tuo atveju labiau tinka polietileno maišeliai. Tačiau daugybe kitų atvejų tikrai daug geriau yra naudoti būtent popierinius maišelius.
Visi pavargo nuo plastiko
Veikiausiai popieriniai maiseliai taip išpopuliarėjo sulig tuo momentu, kai labai visi pavargo nuo plastiko. Naftos produktų kaina tapo itin pigi, ir net ir patys galime atsisiųsti 3D spausdintuvą bei su juo ką nors atsispausdinus turėti išvis kone nemokamus daiktus. Plastikas vos ne ant medžių auga, o tikrieji medžiai, gamta ir tikri dalykai vis labiau nuo mūsų tolsta. Tokioje skaitmeninėje ir plastiko eroje ir atgimė vėl idėja naudoti senus, kadaise nurašytus kaip nemodernius, būdus, metodus. Taip pat ta revoliucija pasireiškė ir pakavimo sektoriuje, kur paprasčiausius plastiko maišus tiesiog išstūmė popieriniai maišeliai.
Popieriniai maišeliai
Taigi, kur dabar sutinkami popieriniai maiseliai? Jų tikrai rasime kiekvienoje parduotuvėje, kurioje norėsime pirkti kokį nors dalyką. Kaip labai patrauklus dalykas jie dabar pateikiami maisto prekių jaukiose parduotuvėlėse ar kavinėse. Iš tiesų, jeigu bandelę perkate tam, kad iškart suvalgytumėte, tuomet labai malonu bei jauku ją supakuoti į popierinį maišelį. Tačiau, jeigu ją pasidėsite kelioms dienoms – geriau sandaresnis celofaninis.
Popierinės dėžutės
Kartu atgimė ne tik popieriniai maišeliai, bet ir visos pakavimo sistemos. Pavyzdžiui, tokios popieriaus dėžutės, kuriose galima laikyti tortus, keksus ir kitokius dalykus. Popierius pakavimui itin dažnai naudojamas būtent maisto pramonėje. Matyt, dėl to, kad norima ir patį maistą pateikti kuo sveikesnį, ekologiškesnė, o pakuotė kartais tarsi atskleidžia ir tai, koks pats maisto gaminys bus.
Leave a Reply